Четвер, 2024-04-25, 5:57 PM

Правила прийому до закладу

Банер «Ласкаво просимо до школи»

Прийом документів до закладу освіти здійснюється згідно з Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України №367 від 16.04.2018 року.

Наказ № 367 від 16.04.2018 року Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти.

ЛИСТ-РОЗ’ЯСНЕННЯ щодо застосування окремих положень нового Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти

Зарахування до 1-го класу

Зарахування дітей до першого класу проводиться відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту», Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОіН України від 16.04.2018 року №367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» та листа роз’яснення  МОіН України від 08.05.2018 року №1/9-292 «Щодо застосування окремих положень нового Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти».

Прийому до першого класу здійснюється на безконкурсній основі. Батьки або особи, які їх замінюють, надають такі документи:

• заяву на ім’я директора;
  • копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);
  •  оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду».

Прийом документів проводиться за адресою: вул. Центральна 35 с. Хиночі

Зарахування до 2-11-х класів

Як правило, зарахування дітей до перевідних класів здійснюється за умови переводу дитини з одного навчального закладу до іншого. Підставою для зарахування дитини є:

• заяву на ім’я директора;
  • особова справа дитини,
  • свідоцтво про базову освіту та додаток до нього (для учнів 10-11-х класів).

У разі переходу учня з іншого навчального закладу для здобуття базової середню освіту та повну загальну середню освіту батьки або особи, які їх замінюють, подають до закладу заяву із зазначенням причини переходу та довідку, що підтверджує факт навчання дитини в іншому навчальному закладі.