Субота, 2024-04-27, 10:25 AM

Всього матеріалів в каталозі: 3
Показано матеріалів: 1-3

Український народ багатий на народні обряди та традиції. Першим та одним з найвеличніших свят зимового циклу є Різдво Христове. Але яке Різдво без Української колядки?

Мої статті | Переглядів: 66 | Додав: natoka19916 | Дата: 2022-01-21 | Коментарі (0)

Завершився перехідний період з оновлення системи закупівель та освоєння нових технологічних карт. З 1 січня 2022 року реформа шкільного харчування, ініційована першою леді України Оленою Зеленською, має запрацювати повною мірою. І за ініціативи Першої леді, був створений інформаційний портал з метою осучаснення системи шкільного харчування.  ЗнаЇмо   Портал містить всю ключову інформацію, навчальні матеріали, підказки про реформу, інформацію для батьків та дітей тощо.

Мої статті | Переглядів: 64 | Додав: natoka19916 | Дата: 2022-01-17 | Коментарі (0)

Пам'ятка для батьків

1) Перше вересня буде в новому форматі, лінійки не буде, а буде зустріч вчителя і учнів, на дистанції від інших класів.

2) Вхід в приміщення НВК батьків, бабусь, дідусів з початком навчального року суворо заборонено.

3) В приміщення НВК заходять тільки учні, вчителі та персонал школи.

4) При вході в заклад або в класи обробляти руки антисептиком.

Мої статті | Переглядів: 87 | Додав: natoka19916 | Дата: 2020-10-18 | Коментарі (0)